ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine Yaz.


Queuetoutsoum    01 Aralık 2013 06:04
heartland health st joseph mo phendimetrazine health department jacksonville fl

Nurullah MARDİN    27 Ekim 2011 11:18
Sitenizi inceleme fırsatım oldu, Afyonkarahisar için yaptıklarınızdan dolayı bir Afyonkarahisar'lı olarak çok memnun kaldım. İnşaallah bundan sonraki etkinliklerinize katılmak isterim. Selam ve saygılarımla.

Nurullah MARDİN
Mahalli İdareler Uzmanı
Emekli Müdür
Gazeteci

İnş.Müh.ÖMER DOĞANLI    26 Ocak 2011 20:22
Sevgili Kadir DAYLIK,
Aralık ve Ocak aylarında Afyonkarahisar'daydım. AYTAM Evimizi gördüm dışarıdan çok hoşuma gitti. Adına layık tam kalenin yamacında güzel bir yer doğrusu. Afyonun malum sabah ayazında tırmandım orayı çok zevk aldım. İçinde kimse olmadığını biliyordum ama en azından dışını göreyim dedim. Tam da Şubat'11 etkinliğinizin olduğu gün İstanbul Feshanede büyük bir katılımla Afyonkarahisarlılar Federasyonunun güzel bir gece organizasyonu var. Etkinlik o tarihle çakıştığı için inşaallah Mart'11 etkinliğine katılmak ve sizlerle tanışmak istiyorum. Bu vesile ile çalışmalarınız ve gayretleriniz için teşekkürlerimi sunarım. Selamlarımla..
İnş.Müh.ÖMER DOĞANLI

Kadir Daylık    13 Ocak 2011 12:19
Afyonkarahisar'daki AYTAM Evi'nin haritasına sitedeki AFYONKARAHİSAR linkinden ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle,

Mehmet Ali BİRSEN    12 Ocak 2011 06:02
Sayın AYTAM yetkilileri. Çalışmalarınızı büyük bir takdirle takip ettim. Siteye Aytam merkezinin adresini gösteren bir kroki koyabilirseniz daha iyi olur. İlk fırsatta uğrayıp yeni projelerinize destek vermek isterim. Selamlar.


264
Ziyaretçi defteri kaydı var.

EasyBook