ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine Yaz.


Ankara - Aytam YAZIL    01 Eylül 2008 22:24
Merhabalar isimdaş olduğumuzdan sizleri çalışmalarınızı web üzerinden yayınlarınızdan dönem dönem takip ediyorum. Tarihi ve kültürel zenginliklerimizi korumanız ve tanıtımına vediğini desteklerinizden ötürü tebrik ediyorum.
Çalışmalarınızın devamını ve başarılarını temenni ederim.
Önder KARABULUT
Aytam YAZILIM Gn. Koordinator

Hasan Tahsin GÜNEK    14 Temmuz 2008 08:49
Çalışma ve araştırmalarınızdan dolayı sizleri en içten dileklerimle kutluyor;Afyonkarahisar'ımızın sahip olupta unutulmaya yüz tutmuş değerlerinin ortaya çıkarılıp tekrar hatırlanılmasındaki gayretlerinize teşekkür ediyorum

Atilla Keskin    04 Temmuz 2008 08:52
Sevgili dostlar,
AYTAM da Afyon'da el sanatlarıyla ilgili bir resim sergisi açıldığını okudum. Bu serginin resimlerini görmek olanaklı mı? Benim acilen FAYTON, DEMİRCİ, HALLAÇ, ŞEKERCİ, NALBANT VB gibi üretimle ilgili resimlere ihtiyacım var. Çünkü kitabımda Afyon esnafları ile anlatılar var. Bunları resimlerle desteklemek istiyorum. Ben de oldukça fazla resim var. kitap bitince bu resimleri severek AYTAM'a verebilirim.
Bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim. Benim kitabım 1945- 1962
yılları arasını çocukluğum ve gençliğim olarak kapsıyor. Bir de çok aradığım halde, HIDIRLIK'ın bademlerin çiçek açtığı bahar aylarındaki resmini bulamadım.
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Atilla Keskin.

Atilla Keskin    01 Temmuz 2008 10:17
Sevgili dostlar,
Ben 1945 Doğumluyum ve Afyon'luyum. Afyon'la ilgili bir anı-roman yazıyorum.
Sizinle tanışmak ve karşılıklı haberleşmekten mutlu olacağım.
Atilla Keskin

Nihat Akkaraca    17 Nisan 2008 12:12
Ben Nihat Akkaraca. Muğla/ Datça'da 2001 yılında kurmuş olduğumuz Datça Yerel Tarih Grubu'nun aktif bir üyesi olarak yazıyorum size.
İlkönce böylesine etkin ve güzel bir yerel tarih grubunu oluşturduğunuz için sizleri kutlarım. İçinde bulunduğum için biliyorum, giriştiğimiz iş çok özveri isteyen bir iş. Yaşadığımız yörenin sevdalısı olmadan yapılası iş değil. Çokca özveri isteyen ama çok zevkli olan bir iş.
Size Kolaylıklar dilerim.


264
Ziyaretçi defteri kaydı var.

EasyBook