ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine Yaz.


Atilla Keskin    01 Temmuz 2008 10:17
Sevgili dostlar,
Ben 1945 Doğumluyum ve Afyon'luyum. Afyon'la ilgili bir anı-roman yazıyorum.
Sizinle tanışmak ve karşılıklı haberleşmekten mutlu olacağım.
Atilla Keskin

Nihat Akkaraca    17 Nisan 2008 12:12
Ben Nihat Akkaraca. Muğla/ Datça'da 2001 yılında kurmuş olduğumuz Datça Yerel Tarih Grubu'nun aktif bir üyesi olarak yazıyorum size.
İlkönce böylesine etkin ve güzel bir yerel tarih grubunu oluşturduğunuz için sizleri kutlarım. İçinde bulunduğum için biliyorum, giriştiğimiz iş çok özveri isteyen bir iş. Yaşadığımız yörenin sevdalısı olmadan yapılası iş değil. Çokca özveri isteyen ama çok zevkli olan bir iş.
Size Kolaylıklar dilerim.

NURTAÇ    26 Kasım 2007 11:35
BEN GAZİANTEPDE YAŞAYAN BİR AFYONLU VE AFYON CUMHURİYET LİSESİNDEN BİR ARKADAŞINIZ OLARAK AFYON İÇİN YAPTIKLARINIZDAN DOLAYI SİZE TEŞEKKÜR EDERİM.AFYONU ZİYARET ETTİĞİMDE TANIYAMADIM ÇOK GELİŞMİŞ VE BÜYÜMÜŞTÜ.AFYONUN HAYATIMDA YERİ BAŞKADIR ORANIN SUYU EKMEĞİ BENİM İÇİN AYRI BİR LEZZETTİRAFYONUN İNSANI ÖĞRETMİŞTİR BANA DÜRÜSTLÜĞÜ VE İYİLİĞİ.ETRAFININ DAĞLARLA ÇEVRİLİ OLMASI SAYESİNDE KÖTÜLÜKLER KOLAY KOLAY GİREMEZ ŞEHRE İYİLİKLER VE GÜZELLİKLER İSE ÇIKAMAZ.BÖYLE MADDİ VE MANEVİ GÜZELLİKLER TAŞIYAN BU ŞEHİR İÇİN GÖSTERDİĞİNİZ BU ÇABALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER..

Bediran Tunçer    02 Kasım 2007 07:24
Kadir bey,
Aytam'ı ara sıra ziyaret ederim.Bu günkü ziyaretim sırasında siten çok
hoşuma gitti.Eilne sağlık.
Bediran Tunçer

HASAN    26 Mayıs 2007 18:28
hep aklımdan geçen ama kimin öncülük edeceğini bilemediğim bir çalışma.böyle güzel faaliyetlere katkıda bulunmak isterim.
çalışma konusu olarak AFYONKARAHİSAR'da SİNEMALAR tavsiye edebilirim.
BAŞARILAR DİLERİM.


266
Ziyaretçi defteri kaydı var.

EasyBook