ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine Yaz.


Hasan Tahsin GÜNEK    14 Temmuz 2008 08:49
Çalışma ve araştırmalarınızdan dolayı sizleri en içten dileklerimle kutluyor;Afyonkarahisar'ımızın sahip olupta unutulmaya yüz tutmuş değerlerinin ortaya çıkarılıp tekrar hatırlanılmasındaki gayretlerinize teşekkür ediyorum

Atilla Keskin    04 Temmuz 2008 08:52
Sevgili dostlar,
AYTAM da Afyon'da el sanatlarıyla ilgili bir resim sergisi açıldığını okudum. Bu serginin resimlerini görmek olanaklı mı? Benim acilen FAYTON, DEMİRCİ, HALLAÇ, ŞEKERCİ, NALBANT VB gibi üretimle ilgili resimlere ihtiyacım var. Çünkü kitabımda Afyon esnafları ile anlatılar var. Bunları resimlerle desteklemek istiyorum. Ben de oldukça fazla resim var. kitap bitince bu resimleri severek AYTAM'a verebilirim.
Bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim. Benim kitabım 1945- 1962
yılları arasını çocukluğum ve gençliğim olarak kapsıyor. Bir de çok aradığım halde, HIDIRLIK'ın bademlerin çiçek açtığı bahar aylarındaki resmini bulamadım.
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Atilla Keskin.

Atilla Keskin    01 Temmuz 2008 10:17
Sevgili dostlar,
Ben 1945 Doğumluyum ve Afyon'luyum. Afyon'la ilgili bir anı-roman yazıyorum.
Sizinle tanışmak ve karşılıklı haberleşmekten mutlu olacağım.
Atilla Keskin

Nihat Akkaraca    17 Nisan 2008 12:12
Ben Nihat Akkaraca. Muğla/ Datça'da 2001 yılında kurmuş olduğumuz Datça Yerel Tarih Grubu'nun aktif bir üyesi olarak yazıyorum size.
İlkönce böylesine etkin ve güzel bir yerel tarih grubunu oluşturduğunuz için sizleri kutlarım. İçinde bulunduğum için biliyorum, giriştiğimiz iş çok özveri isteyen bir iş. Yaşadığımız yörenin sevdalısı olmadan yapılası iş değil. Çokca özveri isteyen ama çok zevkli olan bir iş.
Size Kolaylıklar dilerim.

NURTAÇ    26 Kasım 2007 11:35
BEN GAZİANTEPDE YAŞAYAN BİR AFYONLU VE AFYON CUMHURİYET LİSESİNDEN BİR ARKADAŞINIZ OLARAK AFYON İÇİN YAPTIKLARINIZDAN DOLAYI SİZE TEŞEKKÜR EDERİM.AFYONU ZİYARET ETTİĞİMDE TANIYAMADIM ÇOK GELİŞMİŞ VE BÜYÜMÜŞTÜ.AFYONUN HAYATIMDA YERİ BAŞKADIR ORANIN SUYU EKMEĞİ BENİM İÇİN AYRI BİR LEZZETTİRAFYONUN İNSANI ÖĞRETMİŞTİR BANA DÜRÜSTLÜĞÜ VE İYİLİĞİ.ETRAFININ DAĞLARLA ÇEVRİLİ OLMASI SAYESİNDE KÖTÜLÜKLER KOLAY KOLAY GİREMEZ ŞEHRE İYİLİKLER VE GÜZELLİKLER İSE ÇIKAMAZ.BÖYLE MADDİ VE MANEVİ GÜZELLİKLER TAŞIYAN BU ŞEHİR İÇİN GÖSTERDİĞİNİZ BU ÇABALARDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER..


273
Ziyaretçi defteri kaydı var.

EasyBook