ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defterine Yaz.


Keskin Karakurt    06 Ocak 2007 22:43
Sayın Kadir Daylık beyefendinin emek harcayarak hazırlamış olduğu bu oluşumun bir parçası olmak mutluluk verici.
İlk önce mail adresime gelen mesaj bombardımanına anlam verememiştim.Fırsat buldukça gelen e postaları okumaya çalışıyorum.Afyonun kültür mirasının korunması ve tanıtılması yönündeki çabaları destekliyorum.Selam ve Saygılarımla
Keskin Karakurt
Hâkim

ayhantoklu    05 Ocak 2007 06:38
sizleri çok tebrik ediyorum, uzun zamandır benimde böyle bir çalışma yokmu diye aradığım bir konu idi, ancak istanbulda olduğum için çalışmalarınıza buradan katılamıyorum. Faaliyetleriniz hakkında bilgi almak isterim, yada burada faaliyetleriniz varsa haberdar edermisiniz? birde çalışma alanınızla ilgili önerimiz olursa bunu nereden iletebiliriz. teşekkürler kolaygelsin.

Mehmet    28 Aralık 2006 21:02
Böylesi güzel ve özveri isteyen bir çalışma başlattığınız için teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim.Tebrikler

Uğur KUM    25 Aralık 2006 12:44
Sayın AYTAM Yetkilileri,

Afyonkarahisar'ımız adına yaptığınız çalışmalar için size şükranlarımızı bildirirken ileride gerçekleştireceğiniz projelerinizdede başarılarınızın sürmesini dileriz.

Afyonkarahisar Tanıtım Portalı
afyonline.org Editörü
Uğur KUM
www.afyonline.org

H.Yücel ÖZEL    20 Aralık 2006 16:10
Sevgili Aytam Dostları..(ve gruptan çıkmayı beceremeyen okuma özürlüler,peşin peşin yazayım: aşağıdaki linke tıklayın ve bu mesajın devamını da okumayın, bundan sonra gelecek mesajları da.

aytam-unsubscribe@googlegroups.com )

Şimdi sadece dostlarla devam edelim:

Armonia'dan gelen mesaja eklenecek bir şey yok aslında. Ben de aynı rahatsızlığı duymaktaydım, Armonia "hislerime tercüman" oldu. Bu arada, bizim memleketimizde neden insanlar olumsuz duygularını aktarmak konusunda hiç üşenmezler de iş bir ortak paydada buluşup birşeyler üretmeye gelince bu denli tembel olabilirler bunu anlamaya çalıştım.

Hayatın durmadan önümüze koyduğu faturalar için durup dinlenmeden koşturma mecburiyeti mi? TV'de dizi izlemeye yeten ama başka hiçbirşeye yetmeyen "boş vakit"lerin azlığı mı? Okuma özürlülüğü mü? "Bundan bana menfaat sağlayan birşey çıkmaz" çapsızlığı-ufuksuzluğu mu? Bunların hepsi mi?

Yoksa birlikte birşeyler yapabilme konusundaki arızalı karakterimiz mi? Sanırım bu mesajın ulaşacağı dostların büyük çoğunluğu benim de dahil olduğum "apartman hayatı"nı sürdüren kişilerden oluşuyordur. Şimdi şu soruyu soruyorum : Apartmanlardaki ortak hayatı sürdürürken şu veya bu konuda kavgasız gürültüsüz, biribirini itham etmeden uygar bir tartışma sonrasında herkesin menfaatına uygun bir iş yapılabilmiş midir?

Atatürk'ün büyüklüğü, bence burada: böyle bir milleti ortak bir hedef etrafında bir araya getirebilmiş olmak.(Bu konuda da arızaların çokluğu göz ardı edilemez, Ali Kemal'ler bugün olduğu gibi o zaman da vardı, korkarım hep var olacaklar.)

Aydın Boysan (seversiniz-sevmezsiniz, o ayrı bir konu ama doğru lafa ne denir?): Geçmişle bağlarını koparmak için "bu ölmektir" demiş.

AYTAM bu anlamda bir tür "kültürel" ölüme direniş, yaşama sarılma anlayışı...


Aytam dostları, gelin hangi gazete kese kağıdı hangisinin adresi var/yok vs. polemiklerini bir kenara bırakalım. AYTAM da zaten biraz da bu kavgaların yarattığı ruhsal ve fiziksel tahribatları onarmak, "durup bir nefes almak" ve "asıl önemli olan ne?" sorusunu sordurmak için var.

Bu sorunun cevabını hep birlikte düşünmeliyiz kanısındayım.

Hepinize saygılarımı sunuyorum.

H.Yücel ÖZEL


264
Ziyaretçi defteri kaydı var.

EasyBook